Bazén a areál


Areál koupaliště je situován v centru obce, tudíž od vlaku či autobusové zastávky není daleko. Návštěvníkům je k dispozici hřiště na nohejbal, případně volejbal a pro nejmenší dětské hřiště. K zapůjčení jsou také pálky na stolní tenis. Bazén o rozměrech 70×50 m zajistí, že se nebudete nikde s nikým tlačit. Během dne můžete navštívit příjemnou letní hospůdku s terasou, která se nachází přímo v areálu a občerstvit se něčím dobrým. Na koupališti rádi přivítáme i kempaře, kteří zde mohou trávit noc ve stanu či karavanu. Sociálky jsou k tomuto účelu vybaveny sprchami.

Vstupné

Areál s bazénem je přístupný celodenně. V sezóně, tedy v červenci a srpnu, je od 10 do 18 hodin vybíráno vstupné, které přispívá na provoz areálu. Provozovatelem areálu je obec Horní Police. Platné ceny si můžete prohlédnout níže.

Celodenní vstupné (10 – 18 hodin)
děti do 6ti let zdarma
osoby 6-18 let, studenti, důchodci, ZTP 15 Kč
osoby starší 18ti let 25 Kč
rodinné vstupné 2 dospělé osoby + 2 děti 60 Kč
1 dospělá osoba + 2 děti 45 Kč
Večerní vstupné (16 – 18 hodin)
děti do 6ti let zdarma
osoby 6-18 let, studenti, důchodci, ZTP 10 Kč
osoby starší 18ti let 10 Kč
rodinné vstupné 2 dospělí + 2 děti 30 Kč
1 dospělý + 2 děti 20 Kč
Kempování (cena za noc + osoba/noc)
Stan 20 Kč + 40 Kč
karavan, obytný automobil 80 Kč + 40 Kč
Ostatní služby
sprcha dle provozovatele restaurace

Parkování

Okolí areálu nabízí různé možnosti parkování. Parkování přímo před areálem je omezené a ulicí K. H. Máchy projíždí denně zemědělská technika, tudíž doporučujeme nezužovat nevhodným parkováním tuto komunikaci, aby nedošlo k případnému poškození vozů. V případě potřeby využijte alternativní možnosti parkování, které jsme pro přehlednost zanesli do mapy.

Důležité dokumenty